SOK FRUC JABUKA 1,5 l
Najniža danas
1,69 €
1,13 €/l · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,71 € 2 lanca
Najviša
1,72 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,69 €1,13 €/l
- Studenac 1,72 €1,15 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03838945042000. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,69 € (-6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
1,72 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRUCTAL SOK CLASSIC JABUKA MALINA FRUCTAL 1 Lnajniže u Studencu akcija 1,00 €1,00 €/l
- FRUCTAL FRUCTAL JUNIOR JABUKA 0,2 l BRIKnajniže u KTC-u 0,65 €3,25 €/l
- FRUTEK SOK JABUKA KAMILICA 125 ML FRUTEKnajniže u Konzumu akcija 0,79 €6,08 €/l
- FRUTEK SOK MRKVA JABUKA 125 ML FRUTEKnajniže u lancu Jadranka 0,79 €6,32 €/l
- FRUCTAL SOK FRUCTAL SUPERIOR JABUKA 0,75 Lnajniže u Kauflandu akcija 1,55 €2,07 €/l
- FRUCTAL NEKTAR FRUCTAL BRESVA JABUKA 0.2 Lnajniže u Studencu akcija 0,40 €2,00 €/l