SOK ORANGINA 0,25L
Lowest today
€1.49
€5.96/l · in 1 chain
at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.49€5.96/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.49 (3 Oct)
€1.49
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03700217900014. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.49 (+16%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ORANGINA ORANGINA SOK 0.25 (20)lowest at Stridon €1.12€4.48/l
- ORANGINA GAZ PIĆE ORANGINA 1.25L PETlowest at NTL €1.86€1.24/l
- ORANGINA GAZ PIĆE ORANGINA 0.5L PETlowest at NTL €1.15€2.30/l
- ORANGINA GAZ PIĆE ORANGINA ZERO 1.25 Llowest at Kaufland promotion €1.99€1.59/l
- ORANGINA GAZ PIĆE ORANGINA XXL 1.5 Llowest at Konzum promotion €2.09€1.39/l
- ORANGINA SOK ORANGINA REGULAR 0,33 L LIMENKAlowest at Studenac promotion €0.60€1.82/l