SOK 7UP 0,25L
Lowest today
€1.09
€4.36/l · in 1 chain
at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.09€4.36/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03830000629522. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.09 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- IVKOVIC SOKOVI SOK 100% JABUCNI 5 Llowest at Metro €8.75€1.75/l
- SOKOL PIVO SOKOL 1,8L 4% PETlowest at Plodine €1.99€1.11/l
- OPG ŠOKAC *RAKIJA LOZOVAČA ŠOKAC 0.7Llowest at Vrutak €21.19€30.27/l
- SOKO ŠTARK BOŽIĆNA VREĆICA SOKO ŠTARK 330 glowest at Konzum €3.49€10.58/kg
- OPG ŠOKAC *RAKIJA ŠLJIVOVICA RAKIJA 0.70L ŠOKAClowest at Vrutak €21.49€30.70/l
- OPG ŠOKAC *RAKIJA VILJAMOVKA RAKIJA 0.7L ŠOKAClowest at Vrutak €24.29€34.70/l