PRALINE LINDT LINDOR MILK 337 g
6,00 €
17,80 €/kg · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
10,99 € 3 lanca
Najviša
13,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 6,00 €17,80 €/kg
- Vrutak 12,99 €38,55 €/kg
- Plodine 13,99 €41,51 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08003340092621. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
6,00 € (-54%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0208, 3.10.2026. (MARINA GETALDIĆA 1, VELIKA GORICA)
- Vrutak
-
12,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 900, 3.10.2026. (samoborskacesta161a)
- Plodine
-
13,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINDT PRALINE LINDT LINDOR MILK 137Gnajniže u Kauflandu 5,49 €40,07 €/kg
- LINDT BOMBONIJERA LINDOR CORNET MILK 200 Gnajniže u Plodinama akcija 6,74 €33,70 €/kg
- LINDT PRAL.COR.MILK 200 g LINDT LINDORnajniže u KTC-u 8,99 €44,95 €/kg
- LINDT PRALINE CORNET MILK 75 g LINDTnajniže u Plodinama 4,99 €66,53 €/kg
- LINDT PRALINE LINDOR MILK PILLAR 75 G LINDTnajniže u Plodinama 4,19 €55,87 €/kg
- ORBICO N-PRALINE LINDT 200G LINDOR CORNET MILKnajniže u lancu Vrutak 6,99 €34,95 €/kg