Lindor Praline Milk 137g
5,49 €
40,07 €/kg · u 13 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
7,14 € 13 lanaca
Najviša
7,99 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 5,49 €40,07 €/kg
- Konzum 6,99 €49,93 €/kg
- Plodine 6,99 €51,02 €/kg
- Ribola 6,99 €51,02 €/kg
- Spar 6,99 €51,02 €/kg
- Studenac 6,99 €51,02 €/kg
- Trgocentar 6,99 €51,02 €/kg
- Vrutak 6,99 €51,02 €/kg
- Djelo Vodice 7,20 €52,55 €/kg
- Trgovina Krk 7,69 €56,13 €/kg
- Jadranka 7,79 €56,86 €/kg
- NTL 7,79 €56,86 €/kg
- Tommy 7,99 €58,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08003340807751. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
5,49 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 5930, 3.10.2026. (Jablanska ulica br 80 Zagreb)
- Konzum
-
6,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
6,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
6,99 € (+52%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
6,99 € (+23%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
6,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
6,99 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Vrutak
-
6,99 € (+75%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
7,20 € (+60%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
7,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Jadranka
-
7,79 € (+26%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
7,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Tommy
-
7,99 € (+46%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINDT BOMBONIJERA LINDOR CORNET MILK 200 Gnajniže u Plodinama akcija 6,74 €33,70 €/kg
- LINDT PRAL.COR.MILK 200 g LINDT LINDORnajniže u KTC-u 8,99 €44,95 €/kg
- PRALINE LINDOR MILK TRIO 37 gnajniže u Studencu akcija 0,90 €24,32 €/kg
- LINDT PRALINE CORNET MILK 75 g LINDTnajniže u Plodinama 4,99 €66,53 €/kg
- ORBICO N-PRALINE LINDT 200G LINDOR CORNET MILKnajniže u lancu Vrutak 6,99 €34,95 €/kg
- LINDT PRALINE LINDOR MILK PILLAR 75 G LINDTnajniže u Plodinama 4,19 €55,87 €/kg