PRALINE LINDT LINDOR MILK 337 g
€6.00
€17.65/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€10.99 3 chains
Highest
€13.99 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €6.00€17.65/kg
- Vrutak €12.99€38.55/kg
- Plodine €13.99€41.51/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08003340092621. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€6.00 (-54%)
Source: Konzum price list, store 0208, 3 Oct 2026 (MARINA GETALDIĆA 1, VELIKA GORICA)
- Vrutak
-
€12.99
Source: Vrutak price list, store 900, 3 Oct 2026 (samoborskacesta161a)
- Plodine
-
€13.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LINDT PRALINE LINDT LINDOR MILK 137Glowest at Kaufland €5.49€40.07/kg
- LINDT BOMBONIJERA LINDOR CORNET MILK 200 Glowest at Plodine promotion €6.74€33.70/kg
- LINDT PRAL.COR.MILK 200 g LINDT LINDORlowest at KTC €8.99€44.95/kg
- LINDT PRALINE CORNET MILK 75 g LINDTlowest at Plodine €4.99€66.53/kg
- LINDT PRALINE LINDOR MILK PILLAR 75 G LINDTlowest at Plodine €4.19€55.87/kg
- ORBICO N-PRALINE LINDT 200G LINDOR CORNET MILKlowest at Vrutak €6.99€34.95/kg