DET. VANISH WHITE 1 l
3,99 €
3,99 €/l · u 10 lanaca
u KTC-u
Prosječna
7,01 € 10 lanaca
Najviša
8,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 3,99 €3,99 €/l
- Plodine 6,29 €6,29 €/l
- Jadrankaakcija 6,49 €6,49 €/l
- Konzumakcija 6,55 €6,55 €/l
- Djelo Vodice 6,69 €6,69 €/l
- Ribola 7,49 €7,49 €/l
- Spar 7,99 €7,99 €/l
- Studenac 7,99 €7,99 €/l
- Tommy 7,99 €7,99 €/l
- Trgovina Krk 8,59 €8,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05999109563156. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ89, 3.10.2026. (FRANJE VIDOVICA 59 B CAZMA)
- Plodine
-
6,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Jadranka
-
6,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-26%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
6,55 €; akcija je počela prije naših zapisa (-20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
6,69 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
7,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
7,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
7,99 € (-2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
8,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VANISH VANISH OXI 1 l WHITE LIQnajniže u Ribolu 7,13 €7,13 €/l
- VANISH DET. VANIS 1 L WHITE LIQUIDnajniže u Bosi akcija 7,59 €7,59 €/l
- VANISH DET. VANIS 500 ml WHITE LIQUIDnajniže u Bosi akcija 3,99 €7,98 €/l
- VANISH VANISH OXI 1,5 l WHI TEnajniže u Ribolu 9,80 €6,53 €/l
- VANISH VANISH POW WHITE 625gnajniže u Studencu akcija 9,99 €15,98 €/kg
- VANISH VANISH OXI 500 ml WH ITEnajniže u Studencu akcija 2,65 €5,30 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto i dm danas nemamo cjenike.
- Roto6,99 € · 2.10.2026.
- dm7,95 € · 2.10.2026.