DET. VANISH WHITE 1 l
€3.99
€3.99/l · in 10 chains
at KTC
Average
€7.01 10 chains
Highest
€8.59 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €3.99€3.99/l
- Plodine €6.29€6.29/l
- Jadrankapromotion €6.49€6.49/l
- Konzumpromotion €6.55€6.55/l
- Djelo Vodice €6.69€6.69/l
- Ribola €7.49€7.49/l
- Spar €7.99€7.99/l
- Studenac €7.99€7.99/l
- Tommy €7.99€7.99/l
- Trgovina Krk €8.59€8.59/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05999109563156. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€3.99
Source: KTC price list, store PJ89, 3 Oct 2026 (FRANJE VIDOVICA 59 B CAZMA)
- Plodine
-
€6.29
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Jadranka
-
€6.49; promotion started before our records (-26%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
€6.55; promotion started before our records (-20%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€6.69
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€7.49 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€7.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€7.99
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€7.99 (-2%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
€8.59
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VANISH VANISH OXI 1 l WHITE LIQlowest at Ribola €7.13€7.13/l
- VANISH DET. VANIS 1 L WHITE LIQUIDlowest at Boso promotion €7.59€7.59/l
- VANISH DET. VANIS 500 ml WHITE LIQUIDlowest at Boso promotion €3.99€7.98/l
- VANISH VANISH OXI 1,5 l WHI TElowest at Ribola €9.80€6.53/l
- VANISH VANISH POW WHITE 625glowest at Studenac promotion €9.99€15.98/kg
- VANISH VANISH OXI 500 ml WH ITElowest at Studenac promotion €2.65€5.30/l
Last known prices
We have no price lists from Roto and dm today.
- Roto€6.99 · 2 Oct 2026
- dm€7.95 · 2 Oct 2026