DET. VANISH WHITE 500 ml
2,65 €
5,30 €/l · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,56 € 5 lanaca
Najviša
4,29 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,65 €5,30 €/l
- Stridon 2,99 €5,98 €/l
- Vrutak 3,79 €7,58 €/l
- Ribola 4,07 €8,14 €/l
- Trgocentar 4,29 €8,58 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997321747736. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,65 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T598, 3.10.2026. (Bijela uvala 5, FUNTANA)
- Stridon
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Vrutak
-
3,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
4,07 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Trgocentar
-
4,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- VANISH VANISH OXI 1 l WHITE LIQnajniže u Ribolu 7,13 €7,13 €/l
- VANISH DET. VANIS 1 L WHITE LIQUIDnajniže u Bosi akcija 7,59 €7,59 €/l
- VANISH DET. VANIS 500 ml WHITE LIQUIDnajniže u Bosi akcija 3,99 €7,98 €/l
- VANISH VANISH OXI 1,5 l WHI TEnajniže u Ribolu 9,80 €6,53 €/l
- VANISH VANISH POW WHITE 625gnajniže u Studencu akcija 9,99 €15,98 €/kg
- Vanish ODSTR.MRLJA VANISH WHITE 1 Lnajniže u KTC-u 3,99 €3,99 €/l