DET. VANIS 1 L WHITE LIQUID
Najniža danas
7,59 €
7,59 €/l · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 7,59 €7,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 7,59 € (3.10.)
7,59 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 15997321747757. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
7,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (+9%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Druge veličine
- VANISH VANISH OXI 1 l WHITE LIQnajniže u Ribolu 7,13 €7,13 €/l
- VANISH VANISH OXI 500 ml WH ITEnajniže u Studencu akcija 2,65 €5,30 €/l
- VANISH VANISH OXI 1,5 l WHI TEnajniže u Ribolu 9,80 €6,53 €/l
- VANISH DET. VANIS 500 ml WHITE LIQUIDnajniže u Bosi akcija 3,99 €7,98 €/l
- Vanish ODSTR.MRLJA VANISH WHITE 1 Lnajniže u KTC-u 3,99 €3,99 €/l
- Vanish ODST.MRLJA VANISH WHITE 500 mlnajniže u lancu Jadranka akcija 3,49 €6,98 €/l