KVAS. DR.OE 7 g INSTANT
Najniža danas
0,49 €
70,00 €/kg · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
0,57 € 2 lanca
Najviša
0,65 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 0,49 €70,00 €/kg
- Trgocentar 0,65 €92,86 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,49 € (3.10.)
0,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04000521110109. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2548, 3.10.2026. (TRG NIKOLE ILOČKOG 12, Ilok)
- Trgocentar
-
0,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 100 G DR OETKERnajniže u Ribolu akcija 1,19 €11,90 €/kg
- DR. OETKER KVASAC INSTANT 450 g DR.OETKERnajniže u Metrou 4,14 €9,20 €/kg
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 4/1 28G (16) DR.OETKERnajniže u Ribolu 1,79 €15,98 €/kg
- DR OETKER KVASAC SUHI 7g 4+1 DR OETKERnajniže u Metrou 1,51 €43,14 €/kg
- DR OETKER KVASAC SUHI 7g DR OETKERnajniže u KTC-u 0,43 €43,00 €/kg