Dr.Oetker kvasac instant 7 g
0,43 €
43,00 €/kg · u 12 lanaca
u KTC-u
Prosječna
0,53 € 12 lanaca
Najviša
0,69 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,43 €43,00 €/kg
- Ribolaakcija 0,45 €64,29 €/kg
- Bosoakcija 0,49 €70,00 €/kg
- Kaufland 0,49 €70,00 €/kg
- Tommy 0,49 €70,00 €/kg
- Konzum 0,50 €50,00 €/kg
- Plodine 0,54 €77,14 €/kg
- Jadranka 0,55 €78,57 €/kg
- Studenac 0,55 €78,57 €/kg
- Djelo Vodice 0,59 €84,29 €/kg
- NTL 0,60 €85,71 €/kg
- Trgovina Krk 0,69 €98,57 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04000521000349. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,43 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ87, 3.10.2026. (GOSPODARSKA 3 VARAZDIN)
- Ribola
-
0,45 €; akcija je počela prije naših zapisa (-8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Boso
-
0,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Kaufland
-
0,49 € (-2%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
0,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
0,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
0,54 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Jadranka
-
0,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
0,55 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
0,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
0,60 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Trgovina Krk
-
0,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DR OETKER KVASAC SUHI 7g 4+1 DR OETKERnajniže u Metrou 1,51 €43,14 €/kg
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 7G (50), DR.OETKERnajniže u Bosi akcija 0,49 €70,00 €/kg
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 100 G DR OETKERnajniže u Ribolu akcija 1,19 €11,90 €/kg
- DR. OETKER KVASAC INSTANT 450 g DR.OETKERnajniže u Metrou 4,14 €9,20 €/kg
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 4/1 28G (16) DR.OETKERnajniže u Ribolu 1,79 €15,98 €/kg