Dr.Oetker Kvasac instant 450g
4,14 €
9,20 €/kg · u 7 lanaca
u Metrou
Prosječna
5,08 € 7 lanaca
Najviša
5,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 4,14 €9,20 €/kg
- Kaufland 4,89 €10,87 €/kg
- Plodine 4,89 €10,87 €/kg
- Tommy 4,89 €10,87 €/kg
- Ribolaakcija 4,99 €11,09 €/kg
- NTL 5,79 €12,87 €/kg
- Djelo Vodice 5,99 €13,31 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08690770323052. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
4,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
4,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
4,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 010, 3.10.2026. (NOVIGRADSKA 24, UMAG)
- Tommy
-
4,89 € (-7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
4,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-9%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
5,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Djelo Vodice
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DR OETKER KVASAC SUHI 7g 4+1 DR OETKERnajniže u Metrou 1,51 €43,14 €/kg
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 7G (50), DR.OETKERnajniže u Bosi akcija 0,49 €70,00 €/kg
- DR OETKER KVASAC SUHI 7g DR OETKERnajniže u KTC-u 0,43 €43,00 €/kg
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 100 G DR OETKERnajniže u Ribolu akcija 1,19 €11,90 €/kg
- DR.OETKER KVASAC INSTANT 4/1 28G (16) DR.OETKERnajniže u Ribolu 1,79 €15,98 €/kg