Cetina Voda prirod.miner.negaz.7L
1,69 €
0,24 €/l · u 14 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
1,92 € 14 lanaca
Najviša
2,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 1,69 €0,24 €/l
- Metro 1,75 €0,25 €/l
- Tommy 1,75 €0,25 €/l
- KTC 1,79 €0,26 €/l
- Stanic 1,79 €0,26 €/l
- Studenac 1,79 €0,26 €/l
- Kaufland 1,85 €0,26 €/l
- Plodine 1,85 €0,26 €/l
- Spar 1,85 €0,26 €/l
- Trgocentar 1,85 €0,26 €/l
- Ribola 1,89 €0,27 €/l
- Gavranović 2,19 €0,31 €/l
- NTL 2,29 €0,33 €/l
- Trgovina Krk 2,59 €0,37 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890129974. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
1,75 € (+11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Tommy
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
1,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Stanic
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Studenac
-
1,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
1,85 € (+9%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,85 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,85 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
1,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
1,89 € (+3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 314, 3.10.2026. (Lucice 21, VIR)
- NTL
-
2,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Cetina VODA PRIR.MINERA.CETINA 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 0,63 €0,84 €/l
- Cetina VODA CETINA PRIR.MINERALN.1 Lnajniže u Metrou 0,76 €0,76 €/l
- CETINA VODA NEGAZ.15 L CETINAnajniže u KTC-u 5,99 €0,40 €/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 1,5 L PETnajniže u Trgocentru akcija 0,65 €0,43 €/l
- CETINA VODA CETINA 0,5 L PETnajniže u Stridonu 0,43 €0,86 €/l
- Cetina VODA PRIR.MIN.CETINA 0,75 L SČnajniže u Stridonu 0,46 €0,61 €/l