Cetina Voda prir.miner.negaz.15 l PET
5,99 €
0,40 €/l · u 7 lanaca
u KTC-u
Prosječna
6,68 € 7 lanaca
Najviša
7,69 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 5,99 €0,40 €/l
- Metro 6,13 €0,41 €/l
- Kaufland 6,49 €0,43 €/l
- Spar 6,49 €0,43 €/l
- Tommy 6,49 €0,43 €/l
- Ribola 7,49 €0,50 €/l
- Vrutak 7,69 €0,51 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890129981. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
5,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Metro
-
6,13 € (+7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
7,49 € (+10%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
7,69 € (+28%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Cetina VODA PRIR.MINERA.CETINA 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 0,63 €0,84 €/l
- Cetina VODA CETINA PRIR.MINERALN.1 Lnajniže u Metrou 0,76 €0,76 €/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 1,5 L PETnajniže u Trgocentru akcija 0,65 €0,43 €/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 7L PETnajniže u lancu Vrutak 1,69 €0,24 €/l
- CETINA VODA CETINA 0,5 L PETnajniže u Stridonu 0,43 €0,86 €/l
- Cetina VODA PRIR.MIN.CETINA 0,75 L SČnajniže u Stridonu 0,46 €0,61 €/l