Cetina Voda prir.negaz.1 l PET
0,76 €
0,76 €/l · u 9 lanaca
u Metrou
Prosječna
0,85 € 9 lanaca
Najviša
0,89 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 0,76 €0,76 €/l
- Tommy 0,79 €0,79 €/l
- Vrutak 0,82 €0,82 €/l
- KTC 0,85 €0,85 €/l
- Studenac 0,85 €0,85 €/l
- Kaufland 0,89 €0,89 €/l
- Ribola 0,89 €0,89 €/l
- Spar 0,89 €0,89 €/l
- Trgocentar 0,89 €0,89 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890129875. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
0,76 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Tommy
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
0,82 € (-11%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
0,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Studenac
-
0,85 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
0,89 € (+14%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
0,89 € (+9%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
0,89 € (+11%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CETINA VODA NEGAZ.15 L CETINAnajniže u KTC-u 5,99 €0,40 €/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 1,5 L PETnajniže u Trgocentru akcija 0,65 €0,43 €/l
- Cetina VODA PRIR.MINERA.CETINA 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 0,63 €0,84 €/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 7L PETnajniže u lancu Vrutak 1,69 €0,24 €/l
- CETINA VODA CETINA 0,5 L PETnajniže u Stridonu 0,43 €0,86 €/l
- Cetina VODA PRIR.MIN.CETINA 0,75 L SČnajniže u Stridonu 0,46 €0,61 €/l