Šampinjoni 250g
1,29 €
5,16 €/kg · u 7 lanaca
u Lidlu
Prosječna
1,48 € 7 lanaca
Najviša
1,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,29 €5,16 €/kg
- Ribola 1,29 €5,16 €/kg
- Trgocentar 1,45 €5,80 €/kg
- KTC 1,49 €5,96 €/kg
- NTL 1,49 €5,96 €/kg
- Vrutak 1,49 €5,96 €/kg
- Trgovina Krk 1,89 €7,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889614139. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
1,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- KTC
-
1,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
1,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Vrutak
-
1,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
1,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 500 gnajniže u Kauflandu 1,99 €3,98 €/kg
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 250 gnajniže u Kauflandu 1,29 €5,16 €/kg
- GIANA ŠAMPINJO.R.200gGIANAnajniže u lancu Jadranka 0,89 €4,45 €/kg
- Šampinjoni rezani Šampinjon rezani 200 gnajniže u Kauflandu 1,29 €6,45 €/kg
- Šampinjoni smeđi 250gnajniže u Lidlu 1,39 €5,56 €/kg
- SAMPINJONI 250 G NAREZANInajniže u Plodinama 1,39 €5,56 €/kg