Šampinjon pakiran 250 g
Najniža danas
1,29 €
5,16 €/kg · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,29 €5,16 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 1,29 € (3.10.)
1,29 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859890143987. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 500 gnajniže u Kauflandu 1,99 €3,98 €/kg
- ŠAMPINJONI 500G GEAnajniže u Studencu 1,84 €3,68 €/kg
- Šampinjoni 500gnajniže u Eurospinu 1,99 €3,98 €/kg
- FRIDRIH ŠAMPINJONI 1kg FRIDRIHnajniže u Tommyju 3,32 €3,32 €/kg
- NTL - Voće i povrće ŠAMPINJONI PAK 500 gnajniže u Bosi 2,89 €5,78 €/kg
- PEKAR D.O.O. KOLAČ STANI 200 g PAK.ŠAMP.2/1najniže u Bosi 3,64 €18,20 €/kg