Šampinjoni 500g
1,99 €
3,98 €/kg · u 3 lanca
u Eurospinu
Prosječna
2,07 € 3 lanca
Najviša
2,24 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,99 €3,98 €/kg
- Lidl 1,99 €3,98 €/kg
- Jadranka 2,24 €4,48 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889267007. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Lidl
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Jadranka
-
2,24 € (+13%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 500 gnajniže u Kauflandu 1,99 €3,98 €/kg
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 250 gnajniže u Kauflandu 1,29 €5,16 €/kg
- GIANA ŠAMPINJO.R.200gGIANAnajniže u lancu Jadranka 0,89 €4,45 €/kg
- Šampinjoni rezani Šampinjon rezani 200 gnajniže u Kauflandu 1,29 €6,45 €/kg
- Šampinjoni smeđi 250gnajniže u Lidlu 1,39 €5,56 €/kg
- SAMPINJONI 250 G NAREZANInajniže u Plodinama 1,39 €5,56 €/kg