ŠAMPINJ.REZANI 250g
Najniža danas
1,39 €
5,56 €/kg · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,42 € 2 lanca
Najviša
1,45 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,39 €5,56 €/kg
- Ribola 1,45 €5,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,39 € (2.10.)
1,39 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892060107. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Ribola
-
1,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 004, 3.10.2026. (Put blata 2 Kastel Stari)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA KONZERVIRANO SAMPINJONI REZANI 200 G PODRAVKA LIMENKAnajniže u lancu Jadranka 1,49 €7,45 €/kg
- PODRAVKA ŠAMPINJONI REZ LIM 220g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,80 €
- ULTRA PLUS ŠAMPINJONI REZ 800 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,29 €2,86 €/kg
- ULTRA PLUS ŠAMPINJONI REZ 400 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,35 €3,38 €/kg
- BONDUELLE ŠAMPINJONI REZANI BONDUELLE 280Gnajniže u Konzumu 1,50 €8,82 €/kg
- ZORELA ŠAMPINJONI ZORELA 115 g REZANInajniže u lancu Gavranović 1,09 €9,48 €/kg