Šampinjon pakiran 250 g
Lowest today
€1.29
€5.16/kg · in 1 chain
at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.29€5.16/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €1.29 (3 Oct)
€1.29
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859890143987. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.29 (+8%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 500 glowest at Kaufland €1.99€3.98/kg
- ŠAMPINJONI 500G GEAlowest at Studenac €1.84€3.68/kg
- Šampinjoni 500glowest at Eurospin €1.99€3.98/kg
- FRIDRIH ŠAMPINJONI 1kg FRIDRIHlowest at Tommy €3.32€3.32/kg
- NTL - Voće i povrće ŠAMPINJONI PAK 500 glowest at Boso €2.89€5.78/kg
- PEKAR D.O.O. KOLAČ STANI 200 g PAK.ŠAMP.2/1lowest at Boso €3.64€18.20/kg