LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3g
0,59 €
196,67 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
1,15 € 3 lanca
Najviša
1,79 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 0,59 €196,67 €/kg
- Studenac 1,06 €
- Djelo Vodice 1,79 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858885029305. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
0,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10116, 3.10.2026. (Kasinska cesta 109, SESVETE)
- Studenac
-
1,06 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1078, 3.10.2026. (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- Djelo Vodice
-
1,79 € (+4%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. LJEP.UHU SUPER GLUE JUMBO 3g (12)najniže u Stridonu 1,51 €
- LJEPILO POWER GLUE 3Gnajniže u Stridonu 0,33 €110,00 €/kg
- ROX D.O.O. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3g 3/1najniže u lancu Jadranka 1,00 €333,33 €/kg
- OPĆI POTROŠAČKI PROIZ. NEP. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3 gnajniže u NTL-u 0,29 €96,67 €/kg
- KARBON LJEPILO SUPER GLUE KARBON BLS P12/120 EUROCOMnajniže u Stridonu 0,99 €