LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3g
€0.59
€196.67/kg · in 3 chains
at NTL
Average
€1.15 3 chains
Highest
€1.79 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €0.59€196.67/kg
- Studenac €1.06
- Djelo Vodice €1.79
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858885029305. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- NTL
-
€0.59
Source: NTL price list, store 10116, 3 Oct 2026 (Kasinska cesta 109, SESVETE)
- Studenac
-
€1.06
Source: Studenac price list, store 1078, 3 Oct 2026 (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- Djelo Vodice
-
€1.79 (+4%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ORBICO D.O.O. LJEP.UHU SUPER GLUE JUMBO 3g (12)lowest at Stridon €1.51
- LJEPILO POWER GLUE 3Glowest at Stridon €0.33€110.00/kg
- ROX D.O.O. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3g 3/1lowest at Jadranka €1.00€333.33/kg
- OPĆI POTROŠAČKI PROIZ. NEP. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3 glowest at NTL €0.29€96.67/kg
- KARBON LJEPILO SUPER GLUE KARBON BLS P12/120 EUROCOMlowest at Stridon €0.99