LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3g 3/1
Najniža danas
1,00 €
333,33 €/kg · u 2 lanca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,40 € 2 lanca
Najviša
1,79 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 1,00 €333,33 €/kg
- NTL 1,79 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,00 € (2.10.)
1,00 €
26.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858893724483. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
1,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ROX D.O.O. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3gnajniže u NTL-u 0,59 €196,67 €/kg
- ORBICO D.O.O. LJEP.UHU SUPER GLUE JUMBO 3g (12)najniže u Stridonu 1,51 €
- LJEPILO POWER GLUE 3Gnajniže u Stridonu 0,33 €110,00 €/kg
- OPĆI POTROŠAČKI PROIZ. NEP. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3 gnajniže u NTL-u 0,29 €96,67 €/kg
- KARBON LJEPILO SUPER GLUE KARBON BLS P12/120 EUROCOMnajniže u Stridonu 0,99 €