LJEPILO TRENUTNO 3g SUPERGLUE
Najniža danas
0,33 €
110,00 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
0,37 € 2 lanca
Najviša
0,40 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,33 €110,00 €/kg
- Jadranka 0,40 €133,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,33 € (3.10.)
0,33 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858883686883. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Jadranka
-
0,40 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ROX D.O.O. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3g 3/1najniže u lancu Jadranka 1,00 €333,33 €/kg
- EUROCOM D.O.O. LJEPILO TRENUTNO 3 g SUPERGLUE TEKUĆE OPTIMA MALI BLISTER 2X5najniže u Stridonu 0,33 €110,00 €/kg
- ROX D.O.O. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3gnajniže u NTL-u 0,59 €196,67 €/kg
- ORBICO D.O.O. LJEP.UHU SUPER GLUE JUMBO 3g (12)najniže u Stridonu 1,51 €
- KARBON LJEPILO SUPER GLUE KARBON BLS P12/120 EUROCOMnajniže u Stridonu 0,99 €
- OPĆI POTROŠAČKI PROIZ. NEP. LJEPILO TRENUTNO SUPER GLUE 3 gnajniže u NTL-u 0,29 €96,67 €/kg