KETCHUP 1000 G BLAGI ZVIJEZDA
Najniža danas
2,99 €
2,99 €/kg · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,99 €2,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,19 € (8.9.)
2,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858882212687
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA KEČAP ZVIJE 1000 g BLAGInajniže u Bosi akcija 2,19 €2,19 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. KETCHUP BLAGI 500 g ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €2,78 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. KETCHUP BLAGI 1000 g ZVIJEZDAnajniže u Konzumu akcija 2,19 €2,19 €/kg
- ZVIJEZDA KEČAP BLAGI 15g ZVIJEZDAnajniže u Metrou 0,20 €13,33 €/kg
- ZVIJEZDA KEČAP BLAGI BEZ DOD ŠEĆ 500g ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €2,78 €/kg
- ZVIJEZDA KETCHUP 300 g BLAGI ZVIJEZDAnajniže u Konzumu 0,50 €1,67 €/kg