KEČAP BLAGI 300 g ZVIJEZDA
0,50 €
1,67 €/kg · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
1,16 € 3 lanca
Najviša
1,49 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 0,50 €1,67 €/kg
- Plodine 1,49 €4,97 €/kg
- Ribola 1,49 €4,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856015328236. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
0,50 € (-66%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1240, 3.10.2026. (SAMOBORSKA CESTA 102, ZAGREB)
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
- Ribola
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 100, 3.10.2026. (Cesta dr. Franje Tuđmana 7 Kastel Sucurac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA KEČAP ZVIJE 1000 g BLAGInajniže u Bosi akcija 2,19 €2,19 €/kg
- ZVIJEZDA KEČAP ZVIJE 500 g BLAGInajniže u Bosi 2,75 €5,50 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. KETCHUP BLAGI 500 g ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €2,78 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. KETCHUP BLAGI 1000 g ZVIJEZDAnajniže u Konzumu akcija 2,19 €2,19 €/kg
- ZVIJEZDA 500G ZVIJEZDA KETCHUP BLAGInajniže u lancu Djelo Vodice 2,69 €5,38 €/kg
- ZVIJEZDA KEČAP BLAGI 15g ZVIJEZDAnajniže u Metrou 0,20 €13,33 €/kg