Zvijezda ketchup blagi 1 kg
2,19 €
2,19 €/kg · u 16 lanaca
u Konzumu
Prosječna
3,12 € 16 lanaca
Najviša
3,99 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 2,19 €2,19 €/kg
- Stridon 2,75 €2,75 €/kg
- Metro 2,93 €2,93 €/kg
- KTC 2,99 €2,99 €/kg
- Kaufland 2,99 €2,99 €/kg
- Lidl 2,99 €2,99 €/kg
- Ribola 2,99 €2,99 €/kg
- Spar 2,99 €2,99 €/kg
- Tommy 2,99 €2,99 €/kg
- Vrutak 2,99 €2,99 €/kg
- NTL 3,05 €3,05 €/kg
- Studenac 3,29 €3,29 €/kg
- Gavranović 3,45 €3,45 €/kg
- Jadranka 3,49 €3,49 €/kg
- Trgovina Krk 3,79 €3,79 €/l
- Trgocentar 3,99 €3,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858882210881. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-22%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Stridon
-
2,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.78, 3.10.2026. (Domžalska ulica 3, Koprivnica)
- Metro
-
2,93 € (-11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
2,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
2,99 € (+1%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
2,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
3,05 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
3,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
3,45 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Jadranka
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
3,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Trgocentar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- ZVIJEZDA KEČAP ZVIJE 1000 g BLAGInajniže u Bosi akcija 2,19 €2,19 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. KETCHUP BLAGI 500 g ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €2,78 €/kg
- ZVIJEZDA KEČAP BLAGI 15g ZVIJEZDAnajniže u Metrou 0,20 €13,33 €/kg
- ZVIJEZDA KEČAP BLAGI BEZ DOD ŠEĆ 500g ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €2,78 €/kg
- ZVIJEZDA KETCHUP 300 g BLAGI ZVIJEZDAnajniže u Konzumu 0,50 €1,67 €/kg
- ZVIJEZDA 5KG ZVIJEZDA KETCHUP BLAGInajniže u KTC-u 10,49 €2,10 €/kg