ŠAM.BIOBAZA KIDS 250 ml
3,45 €
13,80 €/l · u 3 lanca
u Sparu
Prosječna
4,07 € 3 lanca
Najviša
4,39 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,45 €13,80 €/l
- KTC 4,38 €17,52 €/l
- Plodine 4,39 €17,56 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020916848. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,45 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
4,38 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ59, 3.10.2026. (DURE BASARICEKA 16 A DURDEVAC)
- Plodine
-
4,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR DRAGONnajniže u Konzumu 2,00 €8,00 €/l
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR FAIRY¨S DANCEnajniže u Konzumu 2,00 €8,00 €/l
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR ACTION HEROnajniže u Sparu 2,79 €11,16 €/l
- Biobaza ŠAMP.BIOBAZA KIDS 250 mlnajniže u Sparu 3,45 €13,80 €/l
- Biobaza ŠAMP.BIOBAZA KIDS 250 mlnajniže u Sparu 3,45 €13,80 €/l
- Biobaza ŠAM.BIOBAZA KIDS 250 mnajniže u Sparu 3,45 €13,80 €/l