ŠAM.BIOBAZA KIDS 250 ml
€3.45
€13.80/l · in 3 chains
at Spar
Average
€4.07 3 chains
Highest
€4.39 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €3.45€13.80/l
- KTC €4.38€17.52/l
- Plodine €4.39€17.56/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856020916848. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€3.45 (-14%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
€4.38
Source: KTC price list, store PJ59, 3 Oct 2026 (DURE BASARICEKA 16 A DURDEVAC)
- Plodine
-
€4.39
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR DRAGONlowest at Konzum €2.00€8.00/l
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR FAIRY¨S DANCElowest at Konzum €2.00€8.00/l
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR ACTION HEROlowest at Spar €2.79€11.16/l
- Biobaza ŠAMP.BIOBAZA KIDS 250 mllowest at Spar €3.45€13.80/l
- Biobaza ŠAMP.BIOBAZA KIDS 250 mllowest at Spar €3.45€13.80/l
- Biobaza ŠAM.BIOBAZA KIDS 250 mlowest at Spar €3.45€13.80/l