ŠAM.BIOBAZA KIDS 250 ml
2,79 €
11,16 €/l · u 3 lanca
u Sparu
Prosječna
3,85 € 3 lanca
Najviša
4,38 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,79 €11,16 €/l
- KTC 4,38 €17,52 €/l
- Plodine 4,38 €17,52 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020904142. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,79 € (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8719, 3.10.2026. (pula rimske centurijacije 101)
- KTC
-
4,38 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ58, 3.10.2026. (IVANECKO NASELJE 1 C IVANEC)
- Plodine
-
4,38 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 015, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 2, ZADAR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR DRAGONnajniže u Konzumu 2,00 €8,00 €/l
- BIOBAZA BIOBAZA KIDS 250 ML 2U1 BODY HAIR FAIRY¨S DANCEnajniže u Konzumu 2,00 €8,00 €/l
- Biobaza ŠAM.BIOBAZA KIDS 250 mlnajniže u Sparu 3,45 €13,80 €/l
- Biobaza ŠAMP.BIOBAZA KIDS 250 mlnajniže u Sparu 3,45 €13,80 €/l
- Biobaza ŠAMP.BIOBAZA KIDS 250 mlnajniže u Sparu 3,45 €13,80 €/l
- Biobaza ŠAM.BIOBAZA KIDS 250 mnajniže u Sparu 3,45 €13,80 €/l