MAJON ZVIJE 85 g DELIKATES
Najniža danas
0,99 €
11,65 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,99 €11,65 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,99 € (3.10.)
0,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856015325235. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,99 € (-32%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
Druge veličine
- ZVIJEZDA 165G ZVIJEZDA MAJO DELIK TUBAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,79 €16,91 €/l
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA DELIKATESA 255 G TUBA ZVIJEZDAnajniže u Lidlu 2,49 €9,76 €/kg
- ZVIJEZDA 620G ZVIJEZDA DELIKA.MAJONEZAnajniže u Metrou 32,33 €8,69 €/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA DELIKATES 400g ZVIJEZDAnajniže u Tommyju akcija 3,49 €8,73 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES 620 g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 3,93 €6,34 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES 85 g VREĆICA ZVIJEZDAnajniže u Lidlu 0,75 €8,82 €/kg