Maraska orahovac 28% 0,1l
1,49 €
14,90 €/l · u 12 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,77 € 12 lanaca
Najviša
2,09 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,49 €14,90 €/l
- Djelo Vodice 1,69 €16,90 €/l
- Stanic 1,69 €16,90 €/l
- Vrutak 1,69 €16,90 €/l
- KTC 1,75 €17,50 €/l
- Kaufland 1,75 €17,50 €/l
- Plodine 1,75 €17,50 €/l
- Ribola 1,75 €17,50 €/l
- Tommy 1,75 €17,50 €/l
- Trgocentar 1,89 €18,90 €/l
- NTL 1,99 €19,90 €/l
- Studenac 2,09 €20,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158405557. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Djelo Vodice
-
1,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stanic
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Vrutak
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
1,75 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,75 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,89 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
1,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 31038, 3.10.2026. (Frankopanska 70, LUDBREG)
- Studenac
-
2,09 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARASKA LIKER ORAHOVAC PREM. 0,7 L MARASnajniže u Tommyju akcija 14,19 €20,27 €/l
- MARASKA ORAHOVAC S ČOKOLADOM MARASKA 1L (6)najniže u Stridonu 14,19 €14,19 €/l
- MARASKA LIKER ORAHOVAC S COKOLADOM MARASKA 0,7 Lnajniže u lancu Stanic 10,99 €15,70 €/kg
- MARASKA LIKER ORAHOVAC 1 L MARASKAnajniže u lancu Djelo Vodice 11,99 €11,99 €/l
- MARASKA ORAHOVAC S ČOKOLADOM 0,7 l + 2 ČAŠEnajniže u Stridonu 16,49 €23,56 €/l
- MARASKA LIKER ORAHOVAC 0,7 L MARASKAnajniže u Studencu akcija 6,00 €8,57 €/l