Maraska orahovac 28% 0,7l
6,00 €
8,57 €/l · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
10,96 € 5 lanaca
Najviša
12,89 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 6,00 €8,57 €/l
- Stridon 10,65 €15,21 €/l
- Djelo Vodice 12,39 €17,70 €/l
- Kaufland 12,89 €18,41 €/l
- Tommy 12,89 €18,41 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158406080. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
6,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
10,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.50, 3.10.2026. (A.Schulteissa 10a, Čakovec)
- Djelo Vodice
-
12,39 € (+10%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Kaufland
-
12,89 € (+7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
12,89 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Druge veličine
- MARASKA LIKER ORAHOVAC PREM. 0,7 L MARASnajniže u Tommyju akcija 14,19 €20,27 €/l
- MARASKA ORAHOVAC S ČOKOLADOM MARASKA 1L (6)najniže u Stridonu 14,19 €14,19 €/l
- MARASKA LIKER ORAHOVAC S COKOLADOM MARASKA 0,7 Lnajniže u lancu Stanic 10,99 €15,70 €/kg
- MARASKA LIKER ORAHOVAC 1 L MARASKAnajniže u lancu Djelo Vodice 11,99 €11,99 €/l
- MARASKA ORAHOVAC S ČOKOLADOM 0,7 l + 2 ČAŠEnajniže u Stridonu 16,49 €23,56 €/l
- MARASKA ORAHOVAC 0,1 L MARASKAnajniže u Stridonu 1,49 €14,90 €/l