Dolcela želin 25 g
0,77 €
30,80 €/kg · u 14 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,16 € 14 lanaca
Najviša
1,49 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,77 €30,80 €/kg
- Sparakcija 0,79 €31,60 €/kg
- Metro 1,04 €41,60 €/kg
- Kaufland 1,19 €47,60 €/kg
- Konzum 1,19 €39,67 €/kg
- Plodine 1,19 €47,60 €/kg
- Ribola 1,19 €47,60 €/kg
- Tommy 1,19 €47,60 €/kg
- Vrutak 1,19 €47,60 €/kg
- Studenac 1,23 €49,20 €/kg
- Gavranović 1,25 €50,00 €/kg
- Trgocentar 1,29 €51,60 €/kg
- Trgovina Krk 1,29 €51,60 €/kg
- NTL 1,49 €59,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104007958. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,77 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.81, 3.10.2026. (Stjepana Radića 72, Virovitica)
- Spar
-
0,79 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,19 €, 29.9.) (-28%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Metro
-
1,04 € (+11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,23 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
1,25 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgocentar
-
1,29 € (-2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
1,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
1,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOLCELA ŽELIN SUPER 25g DOLCELAnajniže u Sparu akcija 0,89 €35,60 €/kg
- DOLCELA ŽELIN 75g PODRAVKAnajniže u Sparu akcija 1,79 €23,87 €/kg
- DOLCELA ŽELIN 2:1 25g PODRAVKAnajniže u Plodinama 1,09 €43,60 €/kg
- PODRAVKA ŽELIN 3:1 25g PODRAVKAnajniže u Studencu 0,83 €33,20 €/kg
- ZELENE DOLINE LEDENA KAVA LATTE MACCIATO 240mL ZEL.DOLnajniže u KTC-u 1,29 €5,38 €/l