ŽELIN 2:1 25 g DOLCELA
1,09 €
43,60 €/kg · u 6 lanaca
u Plodinama
Prosječna
1,19 € 6 lanaca
Najviša
1,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,09 €43,60 €/kg
- Tommy 1,09 €43,60 €/kg
- Stridon 1,10 €44,00 €/kg
- Jadranka 1,14 €45,60 €/kg
- Konzum 1,25 €41,67 €/kg
- Trgocentar 1,49 €59,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104268748. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
1,09 € (-13%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
1,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
1,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgocentar
-
1,49 € (+42%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOLCELA ŽELIN SUPER 25g DOLCELAnajniže u Sparu akcija 0,89 €35,60 €/kg
- DOLCELA ŽELIN 75g PODRAVKAnajniže u Sparu akcija 1,79 €23,87 €/kg
- PODRAVKA D.D. ŽELIN 25 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,77 €30,80 €/kg
- PODRAVKA ŽELIN 3:1 25g PODRAVKAnajniže u Studencu 0,83 €33,20 €/kg
- ZELENE DOLINE LEDENA KAVA LATTE MACCIATO 240mL ZEL.DOLnajniže u KTC-u 1,29 €5,38 €/l