2000G KRAŠ KARAMELA BRONHI
Najniža danas
21,66 €
10,83 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 21,66 €10,83 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 21,66 € (2.10.)
21,66 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850102215225. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
21,66 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ D.D. BOMBONI 100 g BRONHInajniže u lancu Gavranović 1,19 €11,90 €/kg
- BRONHI BRONHI 100 g KRAŠ (30)najniže u Stridonu 1,19 €11,90 €/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI 200g KARAMELA KRAŠnajniže u Plodinama akcija 1,79 €8,95 €/kg
- Kraš Bronhi, originalnajniže u Studencu akcija 0,99 €8,25 €/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI VALUE PACK 120 gnajniže u Studencu akcija 0,90 €7,50 €/kg