Kraš Bronhi, original
1,26 €
12,60 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,28 € 3 lanca
Najviša
1,29 € u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,26 €12,60 €/kg
- Lidl 1,29 €12,90 €/kg
- Tommy 1,29 €12,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102014750. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,26 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Lidl
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Tommy
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10108, 3.10.2026. (BUŠIĆEVA 8, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ D.D. BOMBONI 100 g BRONHInajniže u lancu Gavranović 1,19 €11,90 €/kg
- BRONHI BRONHI 100 g KRAŠ (30)najniže u Stridonu 1,19 €11,90 €/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI 200g KARAMELA KRAŠnajniže u Plodinama akcija 1,79 €8,95 €/kg
- Kraš Bronhi, originalnajniže u Lidlu 1,29 €12,90 €/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI VALUE PACK 120 gnajniže u Studencu akcija 0,90 €7,50 €/kg