Bronhi karamela 100g
1,19 €
11,90 €/kg · u 18 lanaca
u lancu Gavranović
Prosječna
1,31 € 18 lanaca
Najviša
1,49 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 1,19 €11,90 €/kg
- Metro 1,20 €12,00 €/kg
- Jadranka 1,29 €12,90 €/kg
- KTC 1,29 €12,90 €/kg
- Kaufland 1,29 €12,90 €/kg
- Konzum 1,29 €12,90 €/kg
- Lidl 1,29 €12,90 €/kg
- Plodine 1,29 €12,90 €/kg
- Ribola 1,29 €12,90 €/kg
- Spar 1,29 €12,90 €/kg
- Stanic 1,29 €12,90 €/kg
- Studenac 1,29 €12,90 €/kg
- Tommy 1,29 €12,90 €/kg
- Trgocentar 1,29 €12,90 €/kg
- Vrutak 1,29 €12,90 €/kg
- Djelo Vodice 1,39 €13,90 €/kg
- NTL 1,49 €14,90 €/kg
- Trgovina Krk 1,49 €14,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102516797. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Gavranović
-
1,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Metro
-
1,20 € (-3%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
1,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Stanic
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Studenac
-
1,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,29 € (-15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
1,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
1,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BRONHI 2000G KRAŠ KARAMELA BRONHInajniže u Metrou 21,66 €10,83 €/kg
- BRONHI BRONHI 100 g KRAŠ (30)najniže u Stridonu 1,19 €11,90 €/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI 200g KARAMELA KRAŠnajniže u Plodinama akcija 1,79 €8,95 €/kg
- Kraš Bronhi, originalnajniže u Studencu akcija 0,99 €8,25 €/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI VALUE PACK 120 gnajniže u Studencu akcija 0,90 €7,50 €/kg