Kraš Bronhi, original
€1.26
€12.60/kg · in 3 chains
at Stridon
Average
€1.28 3 chains
Highest
€1.29 at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.26€12.60/kg
- Lidl €1.29€12.90/kg
- Tommy €1.29€12.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850102014750. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.26 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Lidl
-
€1.29 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Tommy
-
€1.29 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10108, 3 Oct 2026 (BUŠIĆEVA 8, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ D.D. BOMBONI 100 g BRONHIlowest at Gavranović €1.19€11.90/kg
- BRONHI BRONHI 100 g KRAŠ (30)lowest at Stridon €1.19€11.90/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI 200g KARAMELA KRAŠlowest at Plodine promotion €1.79€8.95/kg
- Kraš Bronhi, originallowest at Lidl €1.29€12.90/kg
- BRONHI BOMBON BRONHI VALUE PACK 120 glowest at Studenac promotion €0.90€7.50/kg