Med u Kauflandu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Kauflandu: 5,70 € (6,33 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 3,09 € (3,43 €/kg) u Stridonu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
5,70 €
6,33 €/kg
u Kauflandu
Proizvodi
- Honeyland Med cvjetni 900g_OC5,70 € · 6,33 €/kg
- Apimel Med bagrem 900g6,49 € · 7,21 €/kg
- KFav. NMNP Med cvjetni 900g7,95 € · 8,83 €/kg
- Medo-Flor Med s vit.i min.Imunohit 900g7,99 € · 8,88 €/kg
- Apimel, premium med, kadulja, 900g8,99 € · 9,99 €/kg
- KGold.NMNP.Med bagrem 900 g9,95 € · 11,06 €/kg
- KFav. NMNP Med bagremov 900g9,99 € · 11,10 €/kg
- Pip Med lipa 900 g11,99 € · 13,32 €/kg
Drugi lanci
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: med, od 900 g do 1 kg.
Trgovine lanca Kaufland čije smo cjenike pročitali: 51.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.