Apimel Med bagrem 900g
6,49 €
7,21 €/kg · u 10 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
9,45 € 10 lanaca
Najviša
11,99 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 6,49 €7,21 €/kg
- KTC 8,39 €9,32 €/kg
- Djelo Vodice 8,89 €9,88 €/kg
- Studenac 8,99 €9,99 €/kg
- Tommy 8,99 €9,99 €/kg
- Jadranka 9,29 €10,32 €/kg
- Vrutak 9,29 €10,32 €/kg
- NTL 10,99 €12,21 €/kg
- Plodine 11,15 €12,39 €/kg
- Trgovina Krk 11,99 €13,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888851016. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
8,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Djelo Vodice
-
8,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
8,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
8,99 € (-25%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
9,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
9,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
10,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Plodine
-
11,15 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
11,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- APIMEL MED BAGREM 450 g APIMELnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €11,09 €/kg
- APIMEL MED MED BAGREM 250 G APIMELnajniže u lancu Djelo Vodice 3,29 €13,16 €/kg
- APIMEL MED BAGREM HR 900g APIMELnajniže u KTC-u 10,95 €12,17 €/kg
- APIMEL MED BAGREM PET 250 g APIMELnajniže u Konzumu 3,99 €15,96 €/kg
- MED BAGREM 3kg APIMELnajniže u lancu Jadranka 23,62 €7,87 €/kg
- MED BAGREM 350G TUBA APIMELnajniže u lancu Jadranka 4,49 €12,83 €/kg