MED BAGREM 250 g APIMEL
3,29 €
13,16 €/kg · u 7 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
3,56 € 7 lanaca
Najviša
4,29 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 3,29 €13,16 €/kg
- Konzum 3,29 €13,16 €/kg
- Tommy 3,29 €13,16 €/kg
- Jadranka 3,32 €13,28 €/kg
- Vrutak 3,32 €13,28 €/kg
- Plodine 4,09 €16,36 €/kg
- Trgovina Krk 4,29 €17,16 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888851030. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
3,29 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
3,29 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
3,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
3,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
4,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
4,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- APIMEL MED BAGREM 450 g APIMELnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €11,09 €/kg
- APIMEL MED MED BAGREM 900 G APIMELnajniže u Kauflandu 6,49 €7,21 €/kg
- APIMEL MED BAGREM HR 900g APIMELnajniže u KTC-u 10,95 €12,17 €/kg
- APIMEL MED BAGREM PET 250 g APIMELnajniže u Konzumu 3,99 €15,96 €/kg
- MED BAGREM 3kg APIMELnajniže u lancu Jadranka 23,62 €7,87 €/kg
- MED BAGREM 350G TUBA APIMELnajniže u lancu Jadranka 4,49 €12,83 €/kg