Med u KTC-u
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u KTC-u: 5,70 € (6,33 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 3,09 € (3,43 €/kg) u Stridonu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
5,70 €
6,33 €/kg
u KTC-u
Proizvodi
- MED CVJETNI 900g APIMEL5,70 € · 6,33 €/kg
- MED CVJETNI 900g MARCOM6,99 € · 7,77 €/kg
- MED CVJETNI HRV.KOŠNICE 900g APIMEL7,49 € · 8,32 €/kg
- MED BAGREM 900g APIMEL8,39 € · 9,32 €/kg
- MED LIPA 900g MARCOM9,29 € · 10,32 €/kg
- MED BAGREM HRV.KOŠNICE 900g APIMEL10,95 € · 12,17 €/kg
- MED BAGREM 900g MARCOM10,99 € · 12,21 €/kg
- MED KESTEN 900g MARCOM12,99 € · 14,43 €/kg
Drugi lanci
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: med, od 900 g do 1 kg.
Trgovine lanca KTC čije smo cjenike pročitali: 29.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.