Med u Konzumu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Konzumu: 5,69 € (6,32 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 3,09 € (3,43 €/kg) u Stridonu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
5,69 €
6,32 €/kg
u Konzumu
Proizvodi
- MED CVJETNI 900g5,69 € · 6,32 €/kg
- MED CVJETNI 900g MEDO FLOR6,69 € · 7,43 €/kg
- MED BAGREM 900g7,89 € · 8,77 €/kg
- MED CVJETNI LIVADA 900g PIP7,96 € · 8,84 €/kg
- MED CVJETNI HR 900g APIMEL8,19 € · 9,10 €/kg
- MED CVJETNI HR 900g MEDO FLOR8,39 € · 9,32 €/kg
- MED BAGREM 900g MEDO FLOR8,79 € · 9,77 €/kg
- MED CVJETNI 900 g9,99 € · 11,10 €/kg
- MED BAGREM 900g PIP10,69 € · 11,88 €/kg
- MED LIPA 900 g10,99 € · 12,21 €/kg
Drugi lanci
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: med, od 900 g do 1 kg.
Trgovine lanca Konzum čije smo cjenike pročitali: 183.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.