Grickalice
2.587 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- BACI PRALINE TAM. ČOK. 175 g BACInajniže u Studencu akcija 4,00 €22,86 €/kg
- BACI PRALINE ČOK. 125 g BACInajniže u Studencu akcija 1,50 €12,00 €/kg
- BAHLSEN KEKS CHOCO 220 g HITnajniže u lancu Djelo Vodice 1,77 €8,05 €/kg
- BAHLSEN KEKS LEIBNIZ MINIS ČOKOLADA 100gnajniže u Plodinama 1,49 €14,90 €/kg
- BALCONI BISKVIT MIX MAX DARK 320 g BALnajniže u lancu Djelo Vodice 2,75 €8,59 €/kg
- BALCONI TORTA CHOCO DES.400 g BALCONInajniže u Ribolu akcija 3,29 €8,22 €/kg
- BALOCCO S.P.A. PANETTONE ČOKO 750 g BALOCCOnajniže u Tommyju 15,99 €21,32 €/kg
- BALOCCO S.P.A. PANETTONE ČOKO VIŠNJA 750 g BAnajniže u Tommyju 15,99 €21,32 €/kg
- BALOCCO S.P.A. TORTA CIOCCOLATO 400 g BALOCCOnajniže u Tommyju 6,49 €16,23 €/kg
- BALOCCO TORTA COKOLADA 400 G BALOCCOnajniže u Plodinama 6,49 €16,23 €/kg
- BALVITEN KEKS COKOLADA BEZ GLUTENA 130 G BALVITENnajniže u Stridonu 2,28 €17,54 €/kg
- BALVITEN KOLAČ NARA.ČOK.220 g BEZ GLUT.BALVITENnajniže u Ribolu 4,99 €22,68 €/kg
- BALVITEN KUGLICE ČOKOL HRSK BG 140g BALVITENnajniže u Konzumu 3,49 €24,93 €/kg
- BAMBI KEKS BIJELA COK.KOCKA 130 G PLAZMAnajniže u Stridonu 1,69 €13,00 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA KOCKA ČOKO PRELJ 135gnajniže u Studencu akcija 1,72 €12,74 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA PLUS 135 G BAMBInajniže u Kauflandu 1,49 €11,04 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA PLUS ČOKOLADA VR 100gnajniže u Konzumu 1,15 €11,50 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA STIKSI LJEŠNJAK 125gnajniže u Stridonu 2,25 €18,00 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA STIKSI ČOKO PRELJ 125gnajniže u Stridonu 1,87 €14,96 €/kg
- BANANKO BANAN.ČOKO.PER.150 g KRAŠnajniže u Sparu 2,39 €15,93 €/kg