PRALINE ČOK. 125 g BACI
Najniža danas
1,50 €
12,00 €/kg · u 2 lanca
u Studencu
Prosječna
3,88 € 2 lanca
Najviša
6,25 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,50 €12,00 €/kg
- Tommy 6,25 €50,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,50 € (3.10.)
1,50 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08000300389043. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
6,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Druge veličine
- BACI PRALINE COKOLADNE MLIJECNE BIJOU 175 G BACInajniže u Plodinama 6,19 €35,37 €/kg
- BACI PRALINE COKOLADA SRCE CLASSIC 100 G BACInajniže u Plodinama 8,99 €89,90 €/kg
- BACI PRALINE TAM. ČOK. 175 g BACInajniže u Studencu akcija 4,00 €22,86 €/kg
- PRALINE BACI MLIJE.ČOKOL.154 gnajniže u Sparu 5,99 €38,90 €/kg
- PRALINE BACI TAMNA ČOKOL.154 gnajniže u Sparu 5,99 €38,90 €/kg
- BACI PRALINE COKOLADNE ASSORTED BIJOU 175 G BACInajniže u Studencu akcija 2,00 €11,43 €/kg