Search: jogurt

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. VINDIJA D.O.O. JOGURT 2,8 % mm 180 g VINDIJAlowest at Boso €0.44€2.44/kg
  2. VINDIJA-Z'BREGOV JOGURT BEZ LAKTOZE TTOP 200 G VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.49€2.45/kg
  3. LAND JOGURT KOKOS 150glowest at Eurospin €0.37€2.47/kg
  4. LAND JOGURT VANILIJA 150glowest at Eurospin €0.37€2.47/kg
  5. LAND JOGURT KOKOS 150glowest at Eurospin €0.37€2.47/kg
  6. Z BREGOV JOGURT VOĆNI KRUŠ/KARAM 1 L Z BREGOV TTOPlowest at Ribola €2.52€2.52/l
  7. JOGURT 400g JAG.DUKATlowest at Ribola €1.10€2.75/kg
  8. VINDIJA D.O.O. JOGURT ZERO FAT 500 g BRE/BAN PET Z BREGOVlowest at Tommy €1.39€2.78/kg
  9. MLJEKARA MARINA JOGURT 1kg MLJEKARA MARINAlowest at Konzum €2.79€2.79/kg
  10. Z BREGOV JOGURT VOĆNI MIX 400g Z BREGOVlowest at Kaufland promotion €1.15€2.87/kg
  11. VINDIJA D.O.O. JOGURT ZERO FAT 500 g JAG/VAN PET Z BREGOVlowest at Tommy €1.45€2.90/kg
  12. DUKAT D.D. JOGURT FIBERS NATUR 1 kg SENSIAlowest at Stridon €2.98€2.98/kg
  13. VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI MIX Z BREGOV 150 g VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.45€3.00/kg
  14. VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI JAGODA ŠUMSKO VOĆE Z BREGOV 150 g VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.45€3.00/kg
  15. Meggle Meggle tekući jogurt 2,8% m.m. 330 g PETlowest at Ribola €1.02€3.09/kg
  16. Z BREGOV JOGURT VOĆNI 150 g JAGODA Z BREGOVlowest at Stridon €0.49€3.27/kg
  17. VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA 900 g VINDIJAlowest at Kaufland promotion €3.19€3.54/kg
  18. Gabriel Jogurt od kozjeg mlijekalowest at Lidl €1.79€3.58/l
  19. Dukat JOGURT TEKUĆI LAG.JUTRO 330 glowest at Dukat €1.19€3.61/kg
  20. FORTIA JOGURT FORTIA JAG GRO BOR 330g VINDIJAlowest at Kaufland promotion €1.19€3.61/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.