JOG.150 g JAG.VINDIJ
€0.49
€3.27/kg · in 10 chains
at Stridon
Average
€0.78 10 chains
Highest
€1.89 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.49€3.27/kg
- KTC €0.59€3.93/kg
- Plodine €0.59€3.93/kg
- Ribola €0.59€3.93/kg
- Studenac €0.59€3.93/kg
- Boso €0.66€4.40/kg
- Trgocentar €0.69€4.60/kg
- NTL €0.82€5.47/kg
- Trgovina Krk €0.85€5.67/kg
- Tommy €1.89€12.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850108037838. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.49 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.71, 3 Oct 2026 (Križpolje 8e, Križpolje)
- KTC
-
€0.59
Source: KTC price list, store PJ46, 3 Oct 2026 (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
- Plodine
-
€0.59
Source: Plodine price list, store 007, 3 Oct 2026 (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Ribola
-
€0.59 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
€0.59
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
€0.66 (-22%)
Source: Boso price list, store 2411, 3 Oct 2026 (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
- Trgocentar
-
€0.69 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
€0.82
Source: NTL price list, store 20206, 3 Oct 2026 (TRG SV. JOSIPA 2, SLATINA)
- Trgovina Krk
-
€0.85
Source: Trgovina Krk price list, store 111045, 3 Oct 2026 (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Tommy
-
€1.89 (+191%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆ.JAG. 200 ml VINDINOlowest at Tommy €0.89€4.45/l
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI JAGODA ŠUMSKO VOĆE Z BREGOV 150 g VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.45€3.00/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV PROTEIN JOGURT PROTEIN SKYR JAGODA 200 G VINDIJAlowest at Jadranka promotion €1.29€6.45/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT ZERO FAT 500 g JAG/VAN PET Z BREGOVlowest at Tommy €1.45€2.90/kg
- Freska JOG.VOĆNI Z´BREG.JAG/VAN 330 glowest at Studenac promotion €1.09€3.30/kg
- FORTIA JOG.330 g J/G/C TT F ORTIAlowest at Stridon €1.15€3.48/kg