Search: mlijeko
100 results
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- MLIJEKO KOZJE ´Z BREGOV 0,25 Llowest at Tommy promotion €0.95€3.80/l
- DUKAT MLIJEKO TR LAG JUTRO 1.5% 1L DUKATlowest at Dukat €1.49€1.49/l
- DUKAT MLIJEKO TRAJNO 3.8% 1L BOCA DUKATlowest at Stridon €1.31€1.31/l
- Dukat MLIJEKO ČOKOLADNO DUKAT 0,5 Llowest at Metro €1.48€2.96/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 200ML DUKATlowest at Lidl €0.59€2.95/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 1L BOCA DUKATlowest at Dukat €1.89€1.89/l
- Dukat MLIJEKO SVJ. 3,2% DUKAT 1,5 Llowest at Dukat €1.79€1.19/l
- Vindija MLIJEKO KOZJE ´Z BREGOV 0,5 Llowest at Jadranka promotion €1.24€2.48/l
- DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 8X1 L BOCA DUKAT (85 KOM/PAL)lowest at Dukat €5.99€0.75/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKO JAG BIJ ČOK 0.5 L DUKATlowest at Dukat €1.29€2.58/l
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATlowest at Dukat €1.29€2.58/l
- DUKAT MLIJEKO VANILIJA PROTEIN 0,5 L DUKATlowest at Stridon €1.69€3.38/l
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO KEKS 0,5 L DUKATlowest at Dukat €1.29€2.58/l
- DUKAT MLIJEKO JUNIOR 200 ML DUKATlowest at Dukat €0.49€2.45/l
- DUKAT MLIJEKO LAG JUTRO 0% 1L DUKATlowest at Dukat €1.49€1.49/l
- DUKAT MLIJEKO U PRAHU 25% 1kg DUKATlowest at Tommy €8.49€8.49/kg
- Vindija MLIJEKO KISELO 3,2% M.M. 400 glowest at Stridon €0.86€2.15/kg
- Vindija MLIJEKO KISELO Z BREGOV 200 glowest at Spar €0.65€3.25/kg
- DUKAT MLIJEKO 0,5% 1 L EDGE DUKATlowest at Dukat €1.29€1.29/l
- DUKAT MLIJEKO SVJEŽE 3,2% 1 L DUKATlowest at Stridon €1.42€1.42/l
How results are ordered
Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.